LodScript v2.1.0

v2.1.0

 • Hata çözümleri bölümü ana ekrana alındı.
 • Oto start tekrar eklendi.
 • Panel açılmama sorunu ile ilgili hata giderme seçeneği eklendi.
 • Temel bileşen yükleme logları açıldı. Artık temel bileşenler yüklenirken donmuş gibi gözükmeyecek.

“LodScript v2.1.0” için 18 cevap

 1. Yılmaz dedi ki:

  Hocam merhaba, ben bu lodscript 98174.v2.0.0 sürümünü yüklemiştim 1 , 2 ay önce sunucuma düzgün çalışıyordu. Bot da müziklerde kasma var diye reslemek istedim başka bi ayarlama flanda yapıcaktım putty’ den fakat güncelleme istedi bu komutu kullandıktan ‘./lodscript’ sonra şu hatayı verdi: ( -bash: ./lodscript: No such file or directory ). Ftp den baktığımda dosyalar silinmiş otomatik olarak bende son çıkardığınız sürümü kurdum tabi tüm kayıtlar flan gitmiş ts ve sinusbot. baştan kurmak zorunda kaldım bu seferde ts yükleniyor onda sıkıntı yok ama sinusbot ne yaptıysam çalışmadı panele giremedim hata verip durdu ts ye de girmedi, tekrar tekrar yüklemeye çalıştım 3, 4 saattir ugrastım ama nafile olmadı bir türlü. Hata çözümü vardı scriptde onu denedım o da olmadı. Sana zahmet bir yardımcı oluver be.

  • LastOfDead dedi ki:

   Öncelikle belirteyim, lodscript sürümünü güncellediğinizde sinusbotlar ve ts3 yazılımlarınıza bir şey olmaz. Çünkü lodscriptin bu yazılımlara anlık bir erişimi veya kısıtlaması mevcut değildir. Yanlış bir şey yapmışsınızdır. “bende son çıkardığınız sürümü kurdum tabi tüm kayıtlar flan gitmiş ts ve sinusbot” şu cümleniz yanlış.

   İkinci olarak, sinusbot son yayınladığı sürümde (0.9.20) root userini kullanıma kapatmış. Yani sinusbot kullanmak için yeni bir kullanıcı oluşturmanız gerekecek. Bende bunu şuan scripte uyarlıyorum. Bugün içerisinde scripti güncelleyeceğim.

 2. Mert dedi ki:

  yapamadım ben ya yardımcı olurmusunuz ?

 3. Hakan dedi ki:

  Merhabalar, scriptiniz ile müzik botunun kurulumunu gerçekleştirdim. Sorunsuz olarak içindeki varsayılan bota ip yazıp tsye yönlendirdim ve onu hoşgeldiniz botu olarak ayarladım. İnstances kısmından ikinci bir bot ekledim onuda müzik botu olarak kullanacaktım ancak botu başlatınca “The bot could not connect. This might have several reasons: the server doesn’t exist at that address, the server password is wrong, the default channel doesn’t exist, the bot has been banned, the server is an illegal installation or the password is wrong , the security level of your identity is too low or your client version is outdated (the server doesn’t allow it anymore).” bu şekilde bir hata veriyor. 1. bot çalışıyor fakat instancesden eklediğim ikinci bot bu hatayı veriyor. Tsnin güvenlik leveli 8 ayarlı gözüküyor. Başka ts3 denedim oradada aynı hatayı veriyor. Googledan saatlerdir araştırıyorum ancak hiçbir sonuca ulaşamadım. Lütfen yardımcı olabilirmisiniz ?

  Teşekkürler.

  • LastOfDead dedi ki:

   Büyük ihtimal Kayıtsız üye permi ile alakalı bir durum mevcut. Paneli addons kısmından Türkçe dili kurup aktif ettikten sonra hataya tekrar göz atın. Eminim sorunu Türkçe olarak daha net anlayıp çözüme kavuşacaksınız.

 4. Darius dedi ki:

  otomatik start yükledik ama komutu nedir ?

 5. Mert dedi ki:

  Şu hataları alıyorum acil destek bekliyorum hergün bakıcam

  https://i.hizliresim.com/MvPY06.jpg

  • LastOfDead dedi ki:

   Bu hatalar sunucu kaynaklı hatalar. Beyaz renkli paketleri install komutu ile yüklenemediğini belirtiyor. Sunucu sağlayıcınız ile görüşün.

 6. Muhammet Güngören dedi ki:

  Güncelleme kontrol ediyorda kalıyor sonra düzeltmeyi dene diyo diyorum ordada donuyor yardım edin

 7. Ali dedi ki:

  Sünis Bot Panel Sayısı Yükselsin

 8. metehan dedi ki:

  panele girememe sorunu devam ediyor

  • metehan dedi ki:

   2017/06/06 14:51:55 X [MAIN] Starting up fake x-server…
   a manual update is required

   dedikten sonra devam etmiyor açılma işlemi bundan dolayı giremiyorum sanırım

  • LastOfDead dedi ki:

   O zaman, çözümün sonundaki adımı yapacaksın dostum. Daha ne yapabilirim? Başka bir çözümü yok yani.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir